KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10684284
nr 1068 4284
Kopparstick
La Joie de la cave, bladets mått: 40x28
Kondition: löst blad slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 november 2016
kl 18:25:58
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr